Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Filip.
Zítra přijímá gratulace Valdemar,
pozítří má svátek Vilém.

Přání ke dni matek

Jednou do roka připadne den na den matek. Nejen v tento den je třeba si vzpomenout na maminku. Přání ke dni matek vyjádří to, že jsme nezapomněli a stále si vážíme svých nejbližších a rodiny. Přání ke dni matek může být ve formě básně, veršů, sms nebo osobního přání, které je asi nejvhodnější. Zároveň se hodí darovat alespoň hezká růže.

Čert má peklo, anděl má nebe, a já mám maminko nejraději Tebe.

Dneska žádný stres a žádný zmatek, dnes se slaví svátek matek. Přeji Ti hodně lásky, nebudeš mít žádné vrásky.

Na MDŽ Ti posílám blahopřání maminko, ať dny Tvé jsou bez mráčků a práce máš jenom malinko.

Kdyby co jíst nebylo, kdyby světlo nebylo, kdyby co pít nebylo, kdyby všechny stromy uschly, maminčino srdce by svět opět znovu stvořilo.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.