Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Martina.
Zítra přijímá gratulace Drahomíra,
pozítří má svátek Čeněk.

Přání k narozeninám

Tak, jako k narozeninám patří dárky, mnohdy třeba i dort a narozeninová oslava, stejně tak je v tento den slušností minimálně zaslat milé přáníčko aspoň na fb profil. Zdarma si vyberte text přání k narozeninám, ať je to již pro kamaráda, kamarádku, maminku nebo někoho jiného. Vybírat můžete vtipné a veselé texty přání k narozeninám nebo třeba krátké verše a básničky s motivem alkoholu, narozeninové párty a oslavy. Gratulace a přání pak zašlete třeba online přes sms, mailem nebo ho přepište na papírové blahopřání (dopis, pohlednice, fotka apod.) včetně Vašeho podpisu. K narozeninám zkrátka patří minimálně milé sms přání, které může být cennější než luxusní dárky. Tato kategorie se dále dělí na další skupiny, podívejte se na pravý sloupec s nabídkou, kde uvidíte texty, básničky, sms, vtipná a veselá přání k narozeninám. Začtěte se, přemýšlejte, inspirujte se a třeba tvořte i vlastní originální narozeninové přání.

Život Ti dnes připsal o rok víc,
a já tímto přáním chci Ti říct,
žij stále šťastně a měj pevné zdraví,
a dnešní den oslav tak jak se slaví!

Dnes budeme slavit hezky postaru,
půjdeme zapíjet narozky do baru.
Pak budeme nahlas bzučet,
když dostaneme v baru účet.

Miláčku můj milovaný, chci Ti popřát krásnou dobrou noc a ať se Ti zdají krásné sny jen o nás dvou. Chtěl/a bych Tě mít vedle sebe a přitulit se.

Zdravíčko! A taky štěstíčko! Tohle já Ti přeji, jsi totiž moje srdíčko.

Oslavuj, oslavuj, narozeniny slav. Oslava má vždy tři stádia - vzrušení před oslavou, radost během oslavy, kocovina po oslavě. Ty však slav tak, aby druhá fáze nikdy neskončila.

Při oslavě narozenin budeš skákat radostí,
já Ti přeji do života co nejméně starostí.
Stále cvič, skákej, běhej, utíkej,
ale dnes na oslavu narozenin pospíchej.

12 měsíců bez neštěstí, 53 týdnů bez nemocí, 365 dnů pohody, 8760 hodin zdraví!

Krásné narozeniny! Jsou jen dvě věci na světě, se kterými můžeš určitě počítat. Že budeš pořád starší a starší a že se najde někdo, kdo Ti to připomene! Všechno nejlepší k narozeninám..!!

I když nejsme s Tebou, tak dnes pozvedáme plnou sklenici vínečka a přejeme Ti hodně štěstíčka.

Kolik je kapek v hustém dešti, tolik já Ti přeji štěstí. Hodně zdraví a taky ať Tě život stále baví. Peněz plné kasičky a k tomu hodné dětičky.

Tuto noc jsem čekal, nešel ani spát. Po půlnoci hnedka spěchám k mobilu a tímto Ti chci přát. Ještě taky pěknou kytku chtěl bych Ti osobně dát.

Copak to dnes máme za slavnostní a zvláštní den,
vlastně je normální, slavíš dnes narozeniny jen.
Přeji Ti, jméno, vše nejlepší ke kulatým narozeninám,
dobrou náladu a úsměv na tváři Ti v blahopřání posílám.

K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš.

Ty jeden dnešní oslavenče, my Ti přejeme zdraví,
ještě dlouho čile budeš pobíhat tak jako v mládí.
Sluníčko života Ti bude svítit čirým světlem,
srdce Tvé bude nádherně zahřáté roztomilým tepem.

Dobré jsou růže, trny jsou zlé,
zahradou ticha každý z nás jde.
Vyhýbej se ran, které se dlouho hojí,
stýkej se a bav se jen s lidmi, co za to stojí.

K narozeninám Ti gratuluji a přeji všechno nej, vždyť život může být hej. Dnes slunce pořád svítí, na této zemi je tak krásné žití.

Jaký dárek vybrat k narozeninám? Praktický, luxusní, pořádný a takový, co nejvíc oceníš. No ale jak zabalit hospodu? Vše nej!

Hezké ráno, hezčí den, dnešek patří Tobě jen. Žij svůj život dokud máš čas a po ránu se brouzdej rosou, dřív než si Tě najde ta zubatá s kosou.

Složili jsme včera slib, že s Tebou dneska budeme celý den pít. Proto ihned vyskoč z postele, protože před domem na Tebe čekají přátelé!

K narozeninám mám jen dvě zprávy. Ve svém věku čekej nějaké ty šedivé vlasy, nicméně krátkozrací kamarádi nenosí brýle, tak to vůbec nevadí. Všechno nejlepší, štěstí, zdraví, pohodu!

K dnešním nádherným jubilejním narozeninám krásným,
za naši rodinu přejeme ať je život naplněn štěstím.
Do další etapy mnoho úspěšně rozhodnutých kroků,
jen takhle si vysloužíš žití na mnoho dalších roků.

Dnes na Tvém dortu hoří svíčky,
text přání zamotáme do kytičky.
Stále sportuj a neměj líné chvíle,
nebo si budeš povolovat knoflíky u košile.
Štěstí, zdraví a přátelské pousmání,
a to je dost, končím blahopřání.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.