Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Teodor.
Zítra přijímá gratulace Nina,
pozítří má svátek Beáta.

Novoroční přání

Přání do nového roku 2013 a novoroční přáníčka. Popřejte všem blízkým šťastný nový rok a ať je ten letošní rok lepší a veselejší než ten rok minulý! Pf blahopřání můžete zaslat mailem nebo třeba jako novoroční sms s přáním šťastného prožití Silvestra a novoroční oslavy. Poslední den v roce je vyhrazen na humor, vtip, oslavu a zábavu.

Už je to tady, už nám zvoní zvonec, oznamuje, že je roku konec. Pozvedněme skleničky a cinkněme si na nový rok celičký. Ať nás nenavštíví bída, přejme si, ať nám šéf všem přidá.

Šumivé víno, k tomu přátel bandu, na Silvestra užijme si srandu. Na Nový rok ať kocovina Tě netrápí, štěstí a zdraví ať celým rokem Tě provází.

Za dveřmi je nový rok, proto pijme skvělý mok. Výtečnou zábavu si přejme, přitom však na sebe pozor dejme. Radosti, té ať hodně máme, všem starostem na frak dáme.

Přeji vločkám sněhovým, ať štěstí nosí. Potom každá vločka na Tvé tváři starosti v Tvé hlavě kosí.

Kapánek hrdosti, hrníček radosti, celý kotel úspěchu, jezírko peněz, moře štěstí, oceán zdraví a celý vesmír lásky To do nového roku přeje rodina.

Nešťastným štěstíčko, nemocným pak zdravíčko, chudým konto mastné, všechny dny pak budou slastné. Pf přání zasílám, užívej dneška, jakoby na zemi byl ráj.

Silvestrovská vločka je pěkná jakoby vypadla Ti z očka. Letí přímo z nebíčka, a je to silvestrovská hvězdička. Další rok pomaličku mizí, nový rok nám za chvíli nebude cizí.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat