Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Hugo.
Zítra přijímá gratulace Erika,
pozítří má svátek Richard.

Novoroční přání texty

PF novoroční přáníčka vyjadřují přání, aby ten nově příchozí Nový rok byl zase o něco lepší než ten právě končící. Texty přání často také mají motiv oslav konce roku, tedy oslav Silvestra. Motivem tak může být alkohol, veselí, ohňostroje a vůbec vše hezké, co k životu patří. Nový rok je také čas, kdy si spousta lidí dává nějaká předsevzetí.

Nešťastným štěstíčko, nemocným pak zdravíčko, chudým konto mastné, všechny dny pak budou slastné. Pf přání zasílám, užívej dneška, jakoby na zemi byl ráj.

Silvestrovská vločka je pěkná jakoby vypadla Ti z očka. Letí přímo z nebíčka, a je to silvestrovská hvězdička. Další rok pomaličku mizí, nový rok nám za chvíli nebude cizí.

Už je to tady, už nám zvoní zvonec, oznamuje, že je roku konec. Pozvedněme skleničky a cinkněme si na nový rok celičký. Ať nás nenavštíví bída, přejme si, ať nám šéf všem přidá.

Nej sms texty přání

Přání - Texty sms přání a mms blahopřání

Pohlednice a obrázky - Pohlednice a obrázky k narozeninám, k svátku

Tarify - Tarify na mobil - O2, T-mobile, Vodafone

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.