Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Martina.
Zítra přijímá gratulace Drahomíra,
pozítří má svátek Čeněk.

Vánoční přání

Vánoce jsou dny klidu a pohody. K tomu jistě patří i vzpomínání na všechny blízké a nejbližší. Pro ty, které neuvidíte osobně tu máme připravena Vánoční přání, texty je možné použít do sms třeba přímo od Ježíška. Popřejte všem šťastné a veselé Vánoce 2012 a zašlete jim Vánoční blahopřání - samozřejmě bude lépe když přání k Vánocům pošlete jako pohlednici než pouze jako sms. Zkuste také chvíli zapřemýšlet, projít nějaké Vánoční koledy, písničky nebo pf přáníčka a vymyslet originální a netradiční Vánoční přání 2012 ve formě básničky, kterou sami dáte do kupy. Pokud to jen trochu jde, tak na Vánoce je lepší, aby se rodina scházela osobně a veselá přání se předávala z ruky do ruky.

Na vánoční stromeček, zavěsíme zvoneček. Dekorace hezky svítí, za oknem se blyští kvítí. V krbu oheň plápolá, větvičky krásně voní, je tu Silvestrovská nálada, zvonky nádherně zvoní.

Co to cinká, co to voní? Je to kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.

Přeji spoustu netradičních dárků, hodně štěstí a radosti, ke štědrovečerní hostině pak kapra bez kostí.

Přejeme radostné a veselé Vánoce plné zdraví, štěstí a pohody. Do nového roku hodně Božího požehnání.

Venku mráz a sype se sněhová nadílka, pokoj náš provoní anýz a vanilka. Zpívejme vánoční koledy jako andělé, po roce Vánoce, tak ať jsou šťastné a veselé.

Přišel Ježíšek a dostal jsem smůlu. A že jí měl dost, tak dal mi jí fůru. Říkám jen, Ježíšku, co takhle aspoň trochu štěstí? Zalistoval v seznamu a pak mi dal ještě pěstí. Šťastné a Veselé!

Ať je co nejvíc dárečků u Tvého Vánočního stromečku. Ať zvony zvoní a srdce plesají, ať svíčky hoří a číše cinkají, ať veselý je Tvůj každý krok, Já Ti přeji šťastné Vánoce a netradiční nový rok.

Mnoho nádherných, praktických a milých dárků, co srdíčko Tvé pohladí,
fungující rodinu a přátele, kteří za žádných okolností Tě nezradí,
k nejhezčímu životu na světě jen krůček, ke spokojenosti malý skok,
já Ti přeji nádherně prožité Vánoce a šťastný nový rok!

Ježíšku, prosím zastav se, já mám pouze skromné přání. Přeji si, ať jsou k sobě všichni v celém roce takoví jako teďka na Vánoce. Lidi ať jsou milí, a ať se míň mračí. Děkuji Ti, tohle mi stačí.

Už tu máme zase po roce, ty tradiční Vánoce. Z práce volno, všude samé žrádlo, na břiše nám z toho přibyde sádlo.

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, kteří nikdy nezradí. Víc si nelze přát, snad jen hezký zbytek roku s třpytivou jiskrou v oku.

Připravíme si pelíšek, už k nám míří Ježíšek. Vozí dárky podle chuti, na sobech i na peruti. Klid a radost na Vánoce, hodně štěstí v novém roce. Do nového roku 12 měsíců optimismu, 53 týdnů zdraví, 365 dnů štěstí a klidu a 8760 hodin lásky.

Opět tu je prosinec, zase jako každý rok do našeho těla proniká Vánoční nálada, která všechny naše smysly ovládá. Za sebe Ti chci poslat alespoň pár řádků a popřát Ti příjemné prožití Vánočních svátků. Cukroví s polevou, šupinu pro štěstí a spoustu světýlek na tom vašem náměstí. Celou kupu dárků na Vánoce a ať se Ti daří v novém roce!

Na Štědrý den dárků dosti, k večeři kapra, co nemá žádné kosti. Krásné svátky vánoční a klidnou cestu z půlnoční přeje rodina.

Vločky jsou naváté v závějích, Ježíšek se projíždí na saních a diví se velice, že mu mrzne zadnice. Lidé pojídají kaprů dosti, až z toho mají zapíchnuté v krku kosti. Vám se to však nestane a Vánoční pohoda nastane.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.