Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Roland.
Zítra přijímá gratulace Vít,
pozítří má svátek Zbyněk.

Vánoční přání sms

V období celého adventu můžete své rodině a svým kamarádům a kamarádkám zasílat Vánoční sms přání. Milé Vánoční přáníčko každého potěší, jen v případě sms si dávejte pozor, aby Vaše přání bylo originální nebo netradiční - není dobré přímo kopírovat smsky, protože každý jich dostane na Vánoce několik, tak ať se přáníčka příliš neopakují. No ale vůbec nejlepší způsob je zajít na návštěvu, kdy jindy než o Vánocích by lidé měli držet pospolu.

Přejeme radostné a veselé Vánoce plné zdraví, štěstí a pohody. Do nového roku hodně Božího požehnání.

Na Štědrý den dárků dosti, k večeři kapra, co nemá žádné kosti. Krásné svátky vánoční a klidnou cestu z půlnoční přeje rodina.

Co to cinká, co to voní? Je to kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.

Venku mráz a sype se sněhová nadílka, pokoj náš provoní anýz a vanilka. Zpívejme vánoční koledy jako andělé, po roce Vánoce, tak ať jsou šťastné a veselé.

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, kteří nikdy nezradí. Víc si nelze přát, snad jen hezký zbytek roku s třpytivou jiskrou v oku.

Přeji spoustu netradičních dárků, hodně štěstí a radosti, ke štědrovečerní hostině pak kapra bez kostí.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.