Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Milan.
Zítra přijímá gratulace Leoš,
pozítří má svátek Květa.

Velikonoční přání

Velikonoční přání a blahopřání k Velikonocům - text vhodný nejen do sms, ale i na online Velikonoční pohlednice, papírové pozdravy, maily a jiné formy přání k svátkům jara. Nejdete zde jak vtipné, tak třeba i křesťanské blahopřání. Velikonoce jsou svátky jara a motivem často je krásně se probouzející příroda, Velikonoční zajíčci, malované kraslice a říkanka Hody hody doprovody. Velikonoční tradice se stále dodržují, proč si tedy vzájemně neposlat milé blahopřání nebo pohlednici.

Je tu po roce zase jaro a s ním i tyhle hlavní svátky. Krásně prožité svátky Velikonoční Vám všem, celé rodině, Tobě, manželovi i dětem.

Upletl jsem pomlázku, ta je hezčí než ta z obrázku. Na Velký pátek - to je všech svátků svátek. Přeji v srdci pohodu, po celý rok žádnou nehodu.

Už nám voní kvítí, sluníčko na něj hezky svítí. Ptáčci venku zpívají, pro klidný den si něco říkají. Krásné Velikonoce!

Tak jak praví ta nejhezčí tradice, po roce tu máme veselé Velikonoce. Přejme si dny plné sluníčka a nejen bližnímu svému kupu zdravíčka.

Začalo jaro, slunce už nám také večer déle svítí, společně s tím vyrostlo na louce i první kvítí. Na pomlázku Vám dáme mašli, jen abyste si k nám cestu našli.

Klidné prožití Velikonočních svátků a hodně radosti z příchodu jara.

Ozdobený zajíček, zapomněl si košíček. Nechal nám tu hodně lásky, dneska nevycházej bez pomlázky. Velikonoční přání pro Tebe mám hošíku, ať máš hodně kraslic v košíku.

Přišlo jaro a s ním svátky, radujme se společně i se zvířátky. Buďte na sebe za každé situace milí, jaro vám dodá hodně nové energie a síly.

Hody, hody, doprovody, my pijeme všechno kromě vody. Klidně bereme i chlebíček, místo malovaných vajíček. My jsme hodně přející, proto Ti dnes zmalujeme zadnici. Dej nám trošku čokolády, za rok budeme znovu tady. Velikonoce, to jsou křesťanské svátky jara, hlavně že nebude už zima.

Vlastnoručně jsem si letos upletl pomlázku, dokonce je hezčí než ty z obrázku. Stavím se a budou hody, šťastné a veselé Velikonoce!

Hody, hody doprovody, sice je jaro, ale já mám i tak boty plné vody. Potkal jsem dnes i veselého zajíčka, hlavně, že byla pořádná metlička.

Nej sms texty přání

Přání - Texty sms přání a mms blahopřání

Pohlednice a obrázky - Pohlednice a obrázky k narozeninám, k svátku

Tarify - Tarify na mobil - O2, T-mobile, Vodafone

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich