Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Dana.
Zítra přijímá gratulace Simona,
pozítří má svátek Lucie.

Texty přání k narozeninám

Potřebujete vymyslet nějaké vtipné, delší originální a netradiční texty přání k narozeninám? Můžete se nechat inspirovat předloženými texty blahopřání. Texty blahopřání k narozeninám vždy alespoň částečně upravte (zejména když jsou narozeniny kulaté), ať jsou Vaše sms texty nebo básničky k narozeninám stále originální oproti ostatním. Originální přáníčka (nebo pohlednice) zaručeně udělají radost. A věřte, že nadělit radost k narozeninám je důležitější než nadělit nějaký hmotný dárek. Proto pročtěte naše texty spíše jen tak námatkou a zapřemýšlejte, něco originálního Vás určitě brzy napadne. Nemusí to být nic dlouhého, vždyť sms má například jen 160 znaků a papírová přání také nenabízí mnoho prostoru pro dlouhé texty.

Složili jsme včera slib, že s Tebou dneska budeme celý den pít. Proto ihned vyskoč z postele, protože před domem na Tebe čekají přátelé!

Copak to dnes máme za slavnostní a zvláštní den,
vlastně je normální, slavíš dnes narozeniny jen.
Přeji Ti, jméno, vše nejlepší ke kulatým narozeninám,
dobrou náladu a úsměv na tváři Ti v blahopřání posílám.

Dnes na Tvém dortu hoří svíčky,
text přání zamotáme do kytičky.
Stále sportuj a neměj líné chvíle,
nebo si budeš povolovat knoflíky u košile.
Štěstí, zdraví a přátelské pousmání,
a to je dost, končím blahopřání.

Miláčku můj milovaný, chci Ti popřát krásnou dobrou noc a ať se Ti zdají krásné sny jen o nás dvou. Chtěl/a bych Tě mít vedle sebe a přitulit se.

K narozeninám mám jen dvě zprávy. Ve svém věku čekej nějaké ty šedivé vlasy, nicméně krátkozrací kamarádi nenosí brýle, tak to vůbec nevadí. Všechno nejlepší, štěstí, zdraví, pohodu!

K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.