Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Martina.
Zítra přijímá gratulace Drahomíra,
pozítří má svátek Čeněk.

Texty přání k narozeninám

Potřebujete vymyslet nějaké vtipné, delší originální a netradiční texty přání k narozeninám? Můžete se nechat inspirovat předloženými texty blahopřání. Texty blahopřání k narozeninám vždy alespoň částečně upravte (zejména když jsou narozeniny kulaté), ať jsou Vaše sms texty nebo básničky k narozeninám stále originální oproti ostatním. Originální přáníčka (nebo pohlednice) zaručeně udělají radost. A věřte, že nadělit radost k narozeninám je důležitější než nadělit nějaký hmotný dárek. Proto pročtěte naše texty spíše jen tak námatkou a zapřemýšlejte, něco originálního Vás určitě brzy napadne. Nemusí to být nic dlouhého, vždyť sms má například jen 160 znaků a papírová přání také nenabízí mnoho prostoru pro dlouhé texty.

Miláčku můj milovaný, chci Ti popřát krásnou dobrou noc a ať se Ti zdají krásné sny jen o nás dvou. Chtěl/a bych Tě mít vedle sebe a přitulit se.

Dnes na Tvém dortu hoří svíčky,
text přání zamotáme do kytičky.
Stále sportuj a neměj líné chvíle,
nebo si budeš povolovat knoflíky u košile.
Štěstí, zdraví a přátelské pousmání,
a to je dost, končím blahopřání.

K narozeninám mám jen dvě zprávy. Ve svém věku čekej nějaké ty šedivé vlasy, nicméně krátkozrací kamarádi nenosí brýle, tak to vůbec nevadí. Všechno nejlepší, štěstí, zdraví, pohodu!

Copak to dnes máme za slavnostní a zvláštní den,
vlastně je normální, slavíš dnes narozeniny jen.
Přeji Ti, jméno, vše nejlepší ke kulatým narozeninám,
dobrou náladu a úsměv na tváři Ti v blahopřání posílám.

K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš.

Složili jsme včera slib, že s Tebou dneska budeme celý den pít. Proto ihned vyskoč z postele, protože před domem na Tebe čekají přátelé!

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.