Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Martina.
Zítra přijímá gratulace Drahomíra,
pozítří má svátek Čeněk.

Přání k svátku sms

Jestliže dnes podle kalendáře některý Váš blízký slaví svátek, popřejte mu/jí alespoň na dálku přes sms přání k svátku. Vybrat můžete nějakou originální nebo vtipnou průpovídku, aby Vaše sms přání k svátku bylo snadno zapamatovatelné a něčím adresáta rozveselilo. Do sms také určitě dopište jméno oslavence.

Je jedno, kdo všechno Ti dnes bude přát, důležité je mít aspoň jednoho, co může říci mám Tě rád.

Dnes máš jenom Ty svátek, proto večer jistě bude plný stůl štamprdlátek. Já Ti chci jen přát, ať se máš stále v životě čemu smát.

Rodina Ti přeje štěstí a zdraví, se sklenkou v ruce se dnes slaví!

Dnes je den Tvých jmenin, proto přicházím s tímto pozdravením. Přeji bezstarostnost v dalším žití, žij život bez vln a krupobití.

Dnes je to den jediný, kdy zrovna Ty oslavuješ jmeniny. Přeji zdraví stůj co stůj, ať je kvalitní život Tvůj.

Kluše bílý zajíček, nese přitom kupu růžiček. Tomu, kdo dnes svátek slaví, posílá gratulace a přeje spoustu zdraví.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.