Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Martina.
Zítra přijímá gratulace Drahomíra,
pozítří má svátek Čeněk.

Vtipy o blondýnkách

Krátké vtipy s tématikou blondýnek. O blondýnkách má asi každý nějakou představu, zejména je rozšířená představa o jejich inteligenci. Tyto předstudky jsou pak přepsány do několika vět tak, aby to vyznělo vtipně. I blondýny se jistě mnohdy pobaví při vtipech o blondýnách. Pobavme se tedy na účet někoho jiného, tak je to vždy nejlepší.

Víte, kolik po světě běhá vtipů o blondýnkách? Žádný. Všechno je to totiž pravda.

Přijde manžel od blondýny do práce a povídá kolegům: "Moje žena dnes zachránila život několika lidem." Kolegové se hned ptají, jak se jí to povedlo. Manžel pohotově: "Jednoduše, nepodařilo se jí ani nastartovat auto."

Co dělat, když po vás blondýnka hodí granát? Zachovat klid, chytit ho, odjistit a pak ho hodit zpátky.

Víte, co nejlepšího umí blondýnka připravit k večeři? V případě, že je chytrá, tak umí zarezervovat stůl do restaurace.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.