Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek .
Zítra přijímá gratulace Silvie,
pozítří má svátek Tadeáš.

Zamilované sms na dobrou noc

Pokud před spaním chcete udělat miláčkovi ještě jednou radost, můžete zasílat jen tak z lásky zamilované sms na dobrou noc. Tyto smsky ocení všichni zamilovaní, protože tím svému miláčkovi vyjádříte své pocity a pak se bude lépe usínat a třeba se vám pak i bude něco hezkého v noci zdát. Zamilované sms na dobrou noc potěší jak holku, tak i kluka, schválně zkuste vytvořit básničku a úspěch máte zaručen.

Když už téměř všichni spí a poslední člověk usíná, mé srdce bdí, protože na Tebe vzpomíná.

Ty jsi moje zlatíčko,
pro Tebe tluče mé srdíčko,
miluji Tě hrozně moc,
přeju krásnou dobrou noc!
papa :-* :-* :-*

Miláčku můj milovaný, chci Ti popřát krásnou dobrou noc a ať se Ti zdají krásné sny jen o nás dvou. Chtěl/a bych Tě mít vedle sebe a přitulit se.

Kolik vidíš na nebi hvězdiček, tolik chci Ti dát kluku můj hubiček. Bylo by jich moc, proto posílám jednu obrovskou na dobrou noc.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat