Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Filip.
Zítra přijímá gratulace Valdemar,
pozítří má svátek Vilém.

Přání k narozeninám - 18 let

Dosáhnout v životě 18ti let má svůj velký význam. Člověk dosáhne společně s 18. rokem své plnoletosti a najednou je považován za dospělého. Proto se většinou právě 18. narozeniny slaví i víc než některé pozdější kulatiny. Oslavenec nebo oslavenkzně si může poprvé v životě užít pořádnou oslavu, může si také udělat řidičský průkaz a na řadu jistě přijdou i další velké životní změny. Zkrátka a jasně, 18. narozeniny si vyslouží svoji speciální pozornost právem.

Sice na jsi na toulky životem ode dneška sama,
ale splnilo se Ti tak to, co sis pár let přála.
Jo, čas na to dozrál a už je tomu tak,
od dnešního dne nemusíš nikoho poslouchat.
Už jsi plnoletá, tak parádně oslavuj!

Od tohoto dne je Ti oficiálně dovoleno užívat si život plnými doušky. Zachovej si ale svoji čest i dětské sny! Krásné osmnáctiny přejí prarodiče.

Je tomu už 18 let, co jsi se narodil,
doma jsi se plazil, pak dokonce i chodil.
Později jsi ve stavění báboviček závodil,
ještě dokonce než do školy jsi nastoupil.
Tohle bylo dávno, dnes už slavíš 18 let,
odkrývá se Ti mladý muži zcela jiný svět.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.