Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Vratislav.
Zítra přijímá gratulace Julie,
pozítří má svátek Dana.

Přání k 25. narozeninám

Věk 25 let je pěkně kulatý, ač se to na první pohled nezdá. Jedná se totiž o celé jedno čtvrt století, a to už je pořádná doba a důvod, proč oslavit pořádně narozeniny. Většinou dotyčný uspořádá oslavu, rozešle pozvánky na párty a pak už může začít zábava. Když se hodláte účastnit oslavy narozenin, tak s sebou doneste nějaký ten dárek a přáníčko, ideálně i s věkem oslavence.

I do dalších let chceme Ti přát spokojenost, klid a pohodu, rodinnou i pracovní. Nějakých pětadvacet, co to je? Takhle Ti po pětadvaceti v životě budeme přát celkem čtyřikrát. Zatím jsi jen u té první mety, stále mladý/mladá, stále plný/plná energie.

Pětka na konci, dvojka na začátku, čtvrt století za námi, tři čtvrt století před námi. 25 je krásný věk, k narozeninám přeji hlavně pohodu do následujících let.

Kniha života hlásí, že máš takové hezké kulatiny, vítej tedy pořádně mezi dospělými. Pořád Ti není moc, proto je co slavit, běž se tedy dneska na narozeniny pořádně bavit!

Dvacet pět neboli pětadvacet, to je Tvůj nový věk. Už je to tak, jsi tu celé jedno čtvrt století, pomalu čas na menší životní bilanci, co myslíš? K narozeninám přejeme, aby další roky byly stejně výborné jako ty minulé!

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.