Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Hedvika.
Zítra přijímá gratulace Lukáš,
pozítří má svátek Michaela.

Přání k narozeninám mamince

V den, kdy má Vaše milováná máti narozeniny, tak by měla dostat minimálně hezké a procítěné přání. Pokud přejete osobně, tak je také vhodné koupit nějaký dárek, alespoň něco symbolického, jako třeba kytku, dobrou čokoládu nebo něco podobného. Přání k narozeninám pro maminku by mělo být formulované tak, aby bylo bylo poznat, že gratulace vyjadřuje i tak trochu poděkování za všechno, co pro vás maminka udělala a nebo i stále dělá během svého života. Maminku máme jen jednu, proto i přes občasné hádky je v našich srdcích ukryta na trvalo.

Těžko se mi hledají věty, proto donesu Ti rozkvetlé květy. Ty jsi toho pro mě tolik udělala, sama nevím, jestli bych vše dokázala.

Moje milá mámo, moc ráda Tě mám, k narozeninám Ti krásnou růži dám! Občas jsme se na sebe zlobili malinko, ale i tak Tě mám moc rád maminko.

Od srce přeji zdraví, zdraví, zdraví a i trochu štěstí,
hlavně ať nedostáváš od života do nosánku pěsti.
Miluji Tě maminko, přeci jsem stále Tvé malé miminko.

Nej sms texty přání

Přání - Texty sms přání a mms blahopřání

Pohlednice a obrázky - Pohlednice a obrázky k narozeninám, k svátku

Tarify - Tarify na mobil - O2, T-mobile, Vodafone

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.