Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek František.
Zítra přijímá gratulace Eliška,
pozítří má svátek Hanuš.

Přání k narozeninám pro děti

Přání k narozeninám pro děti. Pokud to převedeme na rodinné vztahy, tak zde najdete nejčastěji přání k narozeninám pro syna, pro dceru, pro vnučku nebo pro vnuka. Většinou si na hezké přání dávají záležet právě prarodiče, když mají radost ze svých vnoučat a chtějí jim na narozeniny vykouzlit nezapomenutelnou atmosféru a krásný zážitek. K tomu patří krásné dárky, ale také pocit, že se máte vzájemně rádi. Často také i rodiče chápou své dcery a syny jako děti, i když už jim je více let. Hezké narozeniny.

Před x lety památný den byl,
jsi se nám tu totiž narodil.
Byl jsi naše radost i starost,
dávali jsme Ti všeho dost.

Na dortu už hoří celých x let, tak dlouho se už díváš na tento svět. Před sebou celý život máš, tak ať si všechno dobře uděláš.

Ty můj synku roztomilý,
dnes jsou Tvoje narozeniny.
Ať máš pořád úsměv na tváři,
i ve dnech, kdy se nedaří.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.